Vestavné a nápravové mobilní váhy

Vestavné a nápravové mobilní váhy

Vestavná nápravová váha pro svoz komunálního odpadu

Vestavná nápravová váha pro svoz komunálního odpadu

Návrh, prodej, instalace, servis, revize a rekonstrukce

Zaměřujeme se na poskytování kompletního sortimentu vestavných a nápravových vah, včetně služeb návrhu, prodeje, realizace, servisu, revizí, rekonstrukcí a modernizací těchto vážních systémů.

Mobilní váhy se osazují tenzometrickými snímači zatížení a nejčastěji se umisťují na nákladní automobily převážející náklady. S pomocí mobilních vah lze vyhodnocovat vážení nákladů a pracovat se získanými daty, která lze převádět do počítačového systému.

Kde se mobilní vestavné a nápravové váhy využívají:

  • při svozu, vážení a zpracování komunálního odpadu
  • při přesném vážení nákladů
  • při vážení bioodpadu
  • při vážení tříděného odpadu
  • při vážení sypkých materiálů

Mobilní váhy jsou vhodné jak pro statické, tak pro dynamické vážení. Díky možnosti přenášení nemusíte pro každé vážení jezdit na jedno místo, ale můžete váhy umístit tam, kde je zrovna potřebujete.

Vestavné a nápravové váhy lze umístit téměř na jakýkoli typ vozu.

Veškeré služby týkající se vestavných a nápravových vah zajišťujeme skrze mateřskou společnost M.E.N expert s.r.o., jenž je autorizovaným obchodním zastoupením (v ČR, SR a PL) firmy Vishay Precision Group, kam patří Nobel Elektronik, Celtron, Revere Transducers, Tedea Huntleigh a Sensortronics. Firma je členem unie výrobců vah, a také disponuje certifikátem ČSN EN ISO 9001:2001.

 

Máte zájem o vestavnou nápravovou váhu? Kontaktujte nás nebo si s námi domluvte schůzku. V případě zájmu přijedeme k Vám a ZDARMA a nezávazně navrhneme vhodné řešení! Domluvit schůzku >>