Vážení zásobníků, sil a nádrží

Vážení zásobníků, sil a nádrží

Vážení sil a nádrží

Vážení sil a nádrží

Návrh, prodej, instalace, servis, revize a rekonstrukce

Poskytujeme kompletní nabídku vážních systémů pro vážení zásobníků, sil a nádrží, včetně osazení kvalitními tenzometrickými snímači zatížení. Provádíme návrhy, prodej, realizace, rekonstrukce, modernizace, revize vah a vážních systémů a poskytujeme jejich servis.

Vážení zásobníků, sil a nádrží se provádí v mnoha oblastech. Vážit lze pevné, kapalné i plynné látky bez ohledu na tvar nádrže nebo zásobníku. Snímače zatížení jsou umístěny vně zásobníku, takže je umožněno i vážení látek, které jsou horké, zmrazené, agresivní, nenivelizující nebo nesypké. Násypky se zpravidla zavěšují na konstrukce obsahující vážní systém. Zásobníky mívají vážní systém pod nádrží.

Velmi důležité je osadit vážní systém správnými tenzometrickými snímači zatížení. Jen tak je možné dosáhnout kvalitních a přesných výsledků měření. Máme bohaté zkušenosti s řadou instalací, a proto vám dokážeme navrhnout váhy i snímače na míru.

Kde lze využít váhy pro vážení sil, nádrží a násypek

  • zpracování potravin
  • zemědělství
  • stavebnictví
  • prodej materiálu
  • skladování a zpracování kapalin
  • uchovávání plynů

Vážní systémy lze instalovat buď bez nutnosti úpravy stávajících podpěr nebo je třeba podpěry sil a zásobníků dodatečně upravit. Snímače zatížení se využívají asymetrické nebo symetrické, vertikální nebo horizontální. Váhy a snímače pro venkovní využití jsou odolné proti působení povětrnostních vlivů.

Potřebujete vážní systémy pro vážení sil, nádrží a násypek? Obraťte se na nás a sjednejte si s námi schůzku. Rádi přijedeme za vámi a ZDARMA vám připravíme nezávazný návrh řešení na míru! Domluvit schůzku >>