Plošinové váhy

Plošinové váhy

Plošinové váhy

Plošinové váhy

Návrh, prodej, instalace, servis, revize a rekonstrukce

Poskytujeme komplexní služby spojené s návrhem, prodejem, realizací, servisem, revizemi, rekonstrukcemi a modernizací plošinových vážních systémů.
Objevte široký sortiment plošinových vah, které poskytují spolehlivé a přesné vážení rozmanitých typů břemen a materiálů. Naše plošinové váhy jsou navrženy s důrazem na robustnost, spolehlivost a přesnost, aby splnily nejnáročnější požadavky průmyslových a obchodních prostředí. Díky jejich odolné konstrukci a vysoké váhové kapacitě jsou ideální pro široké spektrum aplikací včetně skladů, výrobních hal, dopravy,
logistiky, stavebnictví, zemědělství, farmacie, jako váhy do obchodů i pro další odvětví.

Typy plošinových vah a jejich využití

Náš sortiment plošinových vah zahrnuje různé modely a konfigurace.

  • Podlahové váhy – instalují se na podlahu nebo do úrovně podlahy.
  • Počítací váhy – jsou ideální pro počítání kusů.
  • Stolní plošinové váhy – použití najdou v obchodech, provozovnách, skladech atd.
  • Zemědělské plošinové váhy – určené pro vážení živých zvířat.
  • Balíkové plošinové váhy – vhodné pro vážení balíků.

Váhy s plošinou lze použít pro obchodní účely i pro technologické využití. Klasické plošinové i podlahové váhy z naší nabídky se snadno obsluhují, jsou vysoce spolehlivé, mají širokou škálu váživosti a k dispozici jsou s různým rozměrem plošin. Pokud potřebujete využít váhy s plošinou pro obchodní účely, zajistíme vám váhy s prvotním ověřením, případně s kalibračním listem.

Konstrukce plošinových vah je buď z nerezové nebo lakované oceli a jsou osazené špičkovými tenzometrickými snímači, vyhodnocovacími jednotkami a poskytují funkce, jako je vážení s tarou, počítání kusů, tisk vážních štítků a etiket, připojení do sítě atd.

Vyberte si tu nejvhodnější plošinovou váhu a získejte zařízení, které podpoří efektivitu a produktivitu vašich vážních procesů.

Máte zájem o plošinovou váhu? Kontaktujte nás nebo si s námi domluvte schůzku. V případě zájmu přijedeme k Vám a ZDARMA a nezávazně navrhneme vhodné řešení! Domluvit schůzku >>