Vážní systémy

Vážní systémy na míru

Vážní systém na míru - silniční mostní váha

Vážní systém na míru – silniční mostní váha

Návrh, prodej, instalace, servis, revize a rekonstrukce vážních systémů

Poskytujeme široký sortiment vysoce kvalitních vážních systémů pro různé typy aplikací a zajišťujeme související služby.

V nabídce naleznete váhy mobilní, přejezdové, silniční, nápravové, průmyslové, obchodní, početní, plošinové, vážní systémy pro vážení sil a nádrží nebo váhy pro různé oblasti jako je zemědělství, stavebnictví ad.

Tenzometrické vážní systémy disponují kvalitním provedením a vysokou spolehlivostí. V případě zájmu poskytujeme také samoobslužné terminály, software pro vážní systémy a další související komponenty.

Neváhejte nás kontaktovat a nechte si připravit vážní systém na míru. Zajistíme pro vás návrh, prodej, montáž, servis, revizi ale i rekonstrukci vážního systému.

Veškeré služby týkající se vážních systémů na míru zajišťujeme skrze mateřskou společnost M.E.N expert s.r.o., jenž je autorizovaným obchodním zastoupením (v ČR, SR a PL) firmy Vishay Precision Group, kam patří Nobel Elektronik, Celtron, Revere Transducers, Tedea Huntleigh a Sensortronics. Firma je členem unie výrobců vah, a také disponuje certifikátem ČSN EN ISO 9001:2001.

Máte zájem o vážní systém? Kontaktujte nás nebo si s námi domluvte schůzku. V případě zájmu přijedeme k Vám a ZDARMA a nezávazně navrhneme vhodné řešení! Domluvit schůzku >>

Vážní systémy od Manat s.r.o.:

Vážní systém na míru - silniční mostní váha

Silniční mostní váhy >>

Přejezdová váha

Přejezdové váhy >>

Vestavná nápravová váha pro svoz komunálního odpadu

Vestavné nápravové a mobilní váhy >>

Průmyslové váhy na míru od Manat s.r.o.

Průmyslové váhy >>

Obchodní váhy

Obchodní váhy >>

Vážení sil a nádrží

Vážení sil a nádrží >>